top of page

Dekoratif & Lüks Bahçe - Güneş Şemsiyesi Modelleri

Lara Concept olarak Türkiye, Kıbrıs ve Yakın Doğu temsilciliğini ( Azerbaycan, Özbekistan vb. ) yaptığımız Scolaro, Symo, Sywawa, Mdt-tex, Ciccarese, Maffei, Doppler, Schneider gibi avrupanın önde gelen markaları ile 100'ün üstünde modelle Türkiye'nin en geniş şemsiye koleksiyonunu sunmaktayız. Birçok modelimizde stok bulunudurarak 2-3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktayız. Turizm teşvik belgeli otelller ve ticari işletmeler için yurtdışı ihraç kayıtlı projeler yapmaktayız.

Hem lüks, dekoratif, kaliteli, şık ve modern hem de rüzgara dayanıklı, birinci sınıf akrilik kumaşlı şemsiye modellerimiz ile uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz modeller sunmaktayız.

Ürün gruplarımız : ahşap, iroko, teak - tik veya aluminyum malzemelerden ; ortadan direkli, yandan gövdeli - direkli olmak üzere kare, yuvarlak, dikdörtgen ölçülerde şemsiye modellerimizden oluşmaktadır.

Modellerimiz : Güneş şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, teras şemsiyesi, plaj şemsiyesi, havuz şemsiyesi, şezlong şemsiyesi, cafe şemsiyesi, restoran şemsiyesi ve otel şemsiyesi modelleri.

Hizmet Alanı : Alaçatı, Çeşme, İzmir, Ayvalık, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Datça, Göcek, Muğla, Kuşadası, Aydın, İstanbul, Ankara, Bursa, Kıbrıs gibi tüm Türkiye geneline ve uluslararası tüm projelerinize hizmet vermekteyiz.


Comentarios


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
bottom of page