Türkiye temsilciliğini yaptığımız italyan Scolaro, Yandan gövdeli / direkli, ortadan gövdeli, tasarım, kare, yuvarlak veya dikdörtgen, teleskopik gibi bir çok şemsiye modelleri sunmaktadır.  İstisnasız tüm modellerimizde solmaya karşı garantili, UV filtreli, küflenmeyen ve yağmur/su geçirmeyen birinci sınıf akrilik kumaş kullanmaktayız.

Şık, kaliteli ve dekoratif şemsiye modelleri ile Bahçe, Teras, Plaj, Dışalan, Cafe, Restaurant, Otel şemsiyesi gibi hem ticari hem de bireysel birçok alanda uzun ömürlü çözümler sunar. 

GALİLEO YANDAN GÖVDELİ / DİREKLİ ŞEMSİYELER

KARE, DİKDÖRGEN veya YUVARLAK  

  3 x 3   |   3,5 x 3,5   |   3 x 4 m |  4x4m

Üç farklı gövde rengi, rüzgara dayanıklı gövdesi ve birinci sınıf akrilik kumaşı ile hem cafe, otel, restaurant şemsiyesi  hem de bahçe / teras şemsiyesi olarak ideal bir çözümdür.

ASTRO YANDAN GÖVDELİ / DİREKLİ ŞEMSİYE MODELLERİ

 

KARE VEYA DİKDÖRTGEN 

3x3m  |  3x4m |   3,5x3,5m

Scolaro'nun geliştirdiği otomatik açılma sistemiyle şemsiyenizi saniyeler içinde açıp / kapatabilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda kullanıcı hatalarını da minimize etmektedir.

yandan gövdeli şemsiye, yandan gövdeli bahçe şemsiyesi, büyük bahçe şemsiyeleri
yandan direkli şemsiye, yandan direkli bahçe şemsiyesi
büyük güneş şemsiyeleri, yandan açılan şemsiye, yandan açılan bahçe şemsiyesi
yandan gövdeli şemsiye, yandan direkli şemsiye, yandan gövdeli bahçe şemsiyesi
BÜYÜK GÜNEŞ - BAHÇE - TERAS - CAFE - OTEL
ŞEMSİYESİ MODELLERİ
cafe şemsiyesi istanbul
5-6-7 m-metre güneş şemsiyeleri, 5m güneş şemsiyeleri, 6m cafe şemsiyeleri
cafe şemsiyeleri istanbul
Lara Concept olarak İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Kıbrıs, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Dalyan / Muğla, Alaçatı, Çeşme, Ayvalık gibi Türkiye'nin tüm şehirlerine ve uluslararası tüm projelerinize hizmet vermekteyiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.