top of page

MARKALARIMIZ

MARKALAR

LARA CONCEPT, avrupanın önde gelen şemsiye markalarının Türkiye ve Kuzey Kıbrıs temsilciliğini yapmaktadır. 

lara concept, sywawa şemsiye
lara concept, symo türkiye
lara concept, mdt-tex şemsiye
Ciccarese türkiye, ciccarese şemsiye
qeeboo türkiye, qeeboo zürafa
lara concept, scolaro şemsiye
lara concept, maffei şemsiye
la siesta hamak, la siesta türkiye
crema outdoor şemsiye Türkiye
kettal mobilya, kettal türkiye, kettal bahçe mobilyası
lüks bahçe şemsiyesi, lüks bahçe şemsiyeleri
lara concept, doppler şemsiye
lara concept, jan kurtz türkiye
eichholtz türkiye, eichholtz aksesuar, eichholtz dekorasyon
lara concept, schneider şemsiye
toms drag türkiye, toms drag heykel

HAKKIMIZDA

Sizi mutlu edecek şemsiyeler ile buluşturmayı arzuluyoruz...

LARA CONCEPT, bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek ürünleri sunmayı ilke edinmiştir. Yaratıcı, ihtiyaçları karşılayan ve keyifli ürünlerle, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen mekânlar kurgulama bilinci ile anlara yön vermektedir. 

 

LARA CONCEPT, SYMO & SYWAWA Şemsiyeleri, LA SIESTA Hamak Grubunun Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Satış Yetkilisidir. 

 

SYMO & SYWAWA Dizayn şemsiyeleri Bar, Beach Club, Kafe, Otelcilik sektörü ve bireysel kullanım için profesyonel şemsiyede uzman olup, 1932 yılından bu yana 42 ülkeye satış gerçekleştirmiştir. Bizim tutkumuz  fabrikamızda mümkün olan en iyi şemsiyeyi geliştirmektir. Eğer Symo ile çalışıyorsanız yaratıcılık ve şıklık sizin bir parçanız olur.

DOPPLER, Türkiye temsilciliğini yaptığımız Doppler Şemsiye, 70 yıllık tecrübesi, kaliteli ve farklı modelleriyle Cafe Şemsiyesi, Otel Şemsiyesi, Restoran Şemsiyesi ve Ev tüketimi için gölgelendirme çözümleri sunar.

 

SCHNEIDER ŞEMSİYE, Türkiye temsilciliğini yaptığımız Schneider, Alman kalitesi ve sağlamlığı ile üretilmiş birbirinden şık modelleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz şemsiye çözümleri sunmaktadır. 

LA SIESTA, 1991 yılından bu yana sadece canlı renkleri ve tasarımları ile değil, aynı zamanda mükemmel işçiliğiyle de sektörünün lideridir.

TEAK EV & BAHÇE DEKORASYONU, Tüm ürünlerimiz el işçiliği ile Endonezyadaki atölyemizde üretilmektedir. Bahçe mobilyalarımızın tamamında suya tamamen dayanıklı olan tik ağacını kullanmaktayız. Daha fazla bilgi, devamlı yenilenen modeller ve özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye ve Kuzey Kıbrıs temsilciliğini yaptığımız alman MDT-tex, lale şemsiye ve ters açılan şemsiye olarak bilinen şemsiye modellerinin mucitidir. Lale şemsiyelerin dışında ürettiği yandan direkli şemsiye gibi birçok modeli özellikle rüzgarlı alanlar için idealdir. 100km/h rüzgara dayanıklı şemsiye modelleriyle sizi yalnız bırakmaz. 
İtalyan MAFFEİ ve SCOLARO! Tasarım ve kaliteli modelleriyle İtalya'nın en şık şemsiyeleri Lara Concept ile Türkiye'de!
VEE MODO LUCE ... Birbirinden şık italyan iç ve dış alan aldınlatma çözümleri de artık Lara Concept ile Türkiye'de.

TAKIMIMIZ

lara concept şemsiye, lara concept logo
Lara Concept, Bahçe Şemsiyesi Modelleri, Bahçe Şemsiyesi Fiyatları, Bahçe Şemsiyesi Markaları, Güneş Şemsiyesi Modelleri, güneş şemsiyesi markaları, dış alan şemsiyeleri, teras şemsiyesi modelleri, kaliteli bahçe şemsiyeleri, kaliteli güneş şemsiyeleri, dekoratif bahçe şemsiyeleri, dekoratif güneş şemsiyeleri, lüks bahçe şemsiyeleri modelleri, kaliteli lüks güneş ve bahçe şemsiyeleri modelleri istanbul izmir bodrum kıbrıs antalya çeşme ankara, kaliteli cafe şemsiyeleri, lüks cafe şemsiyeleri, kaliteli lüks otel şemsiyeleri, kaliteli lüks restaurant şemsiyeleri, kaliteli lüks gastronomi şemsiyeleri, horeca şemsiyeleri, kaliteli ithal cafe bahçe ev güneş şemsiyeleri, cafe şemsiyesi istanbul bodrum izmir kıbrıs ankara çeşme antalya bursa denizli, bahçe şemsiyesi istanbul bodrum izmir kıbrıs ankara çeşme antalya bursa denizli, otel şemsiyesi bodrum, otel şemsiyesi istanbul, tasarım güneş şemsiyesi, lüks bahçe mobilyaları

Arda Babaoglu

 

Satış Yönetimi 

Kurucu Ortak

yandan dirsekli şemsiye, yandan gövdeli şemsiye, yandan ayaklı şemsiye, yandan direkli şemsiye, dev şemsiye, büyük şemsiye, cafe şemsiyesi, restoran şemsiyesi, otel şemsiyesi, cafe dekorasyonu, restoran dekorasyonu, bahçe, cafe, restoran, şemsiye modelleri, şemsiye markaları, şemsiye fiyatları, yabancı şemsiye modelleri, ithal şemsiye modelleri, teras şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, bahçe dekorasyonu, dekorasyon malzemeleri, lara concept, paj şemsiyesi, yıldız şemsiye, tuuci, semsiyeevi, umbrossa, kaliteli şemsiye, otel dekorasyonu, cafe dekorasyon malzemeleri, izmir, istanbul, ankara, antalya, çeşme, alaçatı, bodrum, marmaris, kıbrıs, alanya, fethiye, datça, lüks şemsiye, konsept şemsiye, cafe konseptleri, kafe şemsiyesi, belçika, şemsiyeci, şemsiye, üretici, toptan, kampanya, sywawa, symo, parasol, otel tasarımı, güneş şemsiyesi, bahçe mobilyası, bahçe dekorasyonu, tasarımı, tasarım şemsiye, içmimar, cafe decoration, decoration, cafe tasarımları, yağmur şemsiyesi, ipek ege

Ipek Ege

Konsept Geliştirme  

Kurucu Ortak

yandan dirsekli şemsiye, yandan gövdeli şemsiye, yandan ayaklı şemsiye, yandan direkli şemsiye, dev şemsiye, büyük şemsiye, cafe şemsiyesi, restoran şemsiyesi, otel şemsiyesi, cafe dekorasyonu, restoran dekorasyonu, bahçe, cafe, restoran, şemsiye modelleri, şemsiye markaları, şemsiye fiyatları, yabancı şemsiye modelleri, ithal şemsiye modelleri, teras şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, bahçe dekorasyonu, dekorasyon malzemeleri, lara concept, paj şemsiyesi, yıldız şemsiye, tuuci, semsiyeevi, umbrossa, kaliteli şemsiye, otel dekorasyonu, cafe dekorasyon malzemeleri, izmir, istanbul, ankara, antalya, çeşme, alaçatı, bodrum, marmaris, kıbrıs, alanya, fethiye, datça, lüks şemsiye, konsept şemsiye, cafe konseptleri, kafe şemsiyesi, belçika, şemsiyeci, şemsiye, üretici, toptan, kampanya, sywawa, symo, parasol, otel tasarımı, güneş şemsiyesi, bahçe mobilyası, bahçe dekorasyonu, tasarımı, tasarım şemsiye, içmimar, cafe decoration, decoration, cafe tasarımları, yağmur şemsiyesi, akrilik şemsiye

Altug Haymanalı

Import

69606217-3a96-4cdc-84fc-6aa49eb88b92_edited.jpg

Umut Babaoğlu

Back Office

65977_149924321715622_4421478_n_edited_e

Udo Heyer

Export

murat_edited.jpg

Murat Ekinci

Satış

bottom of page