MARKALARIMIZ

 

LARA CONCEPT, avrupanın önde gelen şemsiye markalarının Türkiye ve Kuzey Kıbrıs temsilciliğini yapmaktadır. 

HAKKIMIZDA

Sizi mutlu edecek şemsiyeler ile buluşturmayı arzuluyoruz...

LARA CONCEPT, bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek ürünleri sunmayı ilke edinmiştir. Yaratıcı, ihtiyaçları karşılayan ve keyifli ürünlerle, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen mekânlar kurgulama bilinci ile anlara yön vermektedir. 

 

LARA CONCEPT, SYMO & SYWAWA Şemsiyeleri, LA SIESTA Hamak Grubunun Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Satış Yetkilisidir. 

 

SYMO & SYWAWA Dizayn şemsiyeleri Bar, Beach Club, Kafe, Otelcilik sektörü ve bireysel kullanım için profesyonel şemsiyede uzman olup, 1932 yılından bu yana 42 ülkeye satış gerçekleştirmiştir. Bizim tutkumuz  fabrikamızda mümkün olan en iyi şemsiyeyi geliştirmektir. Eğer Symo ile çalışıyorsanız yaratıcılık ve şıklık sizin bir parçanız olur.

DOPPLER, Türkiye temsilciliğini yaptığımız Doppler Şemsiye, 70 yıllık tecrübesi, kaliteli ve farklı modelleriyle Cafe Şemsiyesi, Otel Şemsiyesi, Restoran Şemsiyesi ve Ev tüketimi için gölgelendirme çözümleri sunar.

 

SCHNEIDER ŞEMSİYE, Türkiye temsilciliğini yaptığımız Schneider, Alman kalitesi ve sağlamlığı ile üretilmiş birbirinden şık modelleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz şemsiye çözümleri sunmaktadır. 

LA SIESTA, 1991 yılından bu yana sadece canlı renkleri ve tasarımları ile değil, aynı zamanda mükemmel işçiliğiyle de sektörünün lideridir.

TEAK EV & BAHÇE DEKORASYONU, Tüm ürünlerimiz el işçiliği ile Endonezyadaki atölyemizde üretilmektedir. Bahçe mobilyalarımızın tamamında suya tamamen dayanıklı olan tik ağacını kullanmaktayız. Daha fazla bilgi, devamlı yenilenen modeller ve özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye ve Kuzey Kıbrıs temsilciliğini yaptığımız alman MDT-tex, lale şemsiye ve ters açılan şemsiye olarak bilinen şemsiye modellerinin mucitidir. Lale şemsiyelerin dışında ürettiği yandan direkli şemsiye gibi birçok modeli özellikle rüzgarlı alanlar için idealdir. 100km/h rüzgara dayanıklı şemsiye modelleriyle sizi yalnız bırakmaz. 
İtalyan MAFFEİ ve SCOLARO! Tasarım ve kaliteli modelleriyle İtalya'nın en şık şemsiyeleri Lara Concept ile Türkiye'de!
VEE MODO LUCE ... Birbirinden şık italyan iç ve dış alan aldınlatma çözümleri de artık Lara Concept ile Türkiye'de.

TAKIMIMIZ

Ipek Ege

Konsept Geliştirme  

Kurucu Ortak

Arda Babaoglu

 

Satış Yönetimi 

Kurucu Ortak

Altug Haymanalı

Proje Danışmanı

Veysel Korul

Satış

Udo Heyer

Export