top of page

Lüks Cafe Şemsiyesi Modelleri

Özellikle cafe, restaurant, otel ve beachclub gibi ticari mekanlar için üretilmiş şemsiye modelleri arasında öncelikli olarak kumaş cinsi ve gövde kalitesi kritik noktalardan biridir. Biz daha uzun ömürlü olması ve sizin ve müşterilerinizin rahatı açısından ticari şemsiyelerimizin tamamında birinci sınıf akrilik kumaş kullanmaktayız. Solmaya karşı garantili, yazın altına ısı vermeyen UV filtreli, küflenmeyen ve yağmur/su geçirmeyen kumaştır. 350gr/m2. Bireysel kullanımda olmasada ticari mekanlar için akrilik kumaş önemli konulardan biri. Kumaşın yanında gövdenin sağlamlığı, arıza veya hasar durumlarında yedek parça tedariği ise önemli konuların başında geliyor.

100'e yakın kaliteli, dekoratif, lüks, modern veya klasik bahçe, teras, güneş, plaj, cafe, restaurant, otel, beachclub şemsiye modelleri ile Türkiye'nin en geniş şemsiye koleksiyonunu sunmaktayız.

İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara, Kıbrıs başta olmak üzere tüm Türkiye geneline ve uluslararası projelerinize hizmet sunmaktayız.Comments


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
bottom of page