top of page
Ciccarese_logo.png

ŞEMSİYE

Türkiye ve Kıbrıs temsilciliğini yaptığımız İtalyan Ciccarese ev ve ticari mekanlar için dekoratif, kaliteli, rüzgar dayanımı yüksek, bahçe şemsiyesi, plaj şemsiyesi, havuz şemsiyesi, teras şemsiyesi, cafe şemsiyesi, otel şemsiyesi, modelleri üretmektedir.

Tüm markalarımızda olduğu gibi İstanbul, İzmir, Antalya, Çeşme, Bodrum gibi Türkiyenin her bölgesine ve yurtdışı projelerinize teslim etmekteyiz. Tüm modellerimizi talepleriniz doğrultusunda  özelleştirmek mümkündür. 

otel şemsiyesi, otel şemsiyeleri

MALDİVE GÜNEŞ ŞEMSİYESİ

pagoda şemsiye, pagoda plaj şemsiyesi, pagoda güneş şemsiyesi, plaj şemsiyesi antalya, güneş şemsiyesi antalya, güneş şemsiyesi çeşme, bahçe şemsiyesi istanbul, güneş şemsiyesi istanbul, güneş şemsiyesi kıbrıs, plaj şemsiyesi kıbrıs, güneş şemsiyesi modelleri, güneş şemsiyesi fiyatları

PAGODA GÜNEŞ ŞEMSİYESİ

bahçe şemsiyesi izmir, bahçe şemsiyesi bodrum

UFO GÜNEŞ ŞEMSİYESİ

lüks plaj şemsiyesi, lüks plaj şemsiyeleri
STECCA TERAS ŞEMSİYESİ
plaj şemsiyesi bodrum, plaj şemsiyesi istanbul
GABBIANO PLAJ ŞEMSİYESİ
lüks güneş şemsiyeleri, lüks bahçe şemsiyeleri

DIAMOND OTEL ŞEMSİYESİ

otel şemsiyesi antalya, otel şemsiyesi marmaris, otel şemsiyesi fethiye
ESTRO GÜNEŞ ŞEMSİYESİ

lüks bahçe şemsiyesi, lüks teras şemsiyesi
QUADRO BAHÇE ŞEMSİYESİ
dekoratif güneş şemsiyesi, dekoratif havuz şemsiyesi, dekoratif plaj şemsiyesi

CIRCLE OTEL ŞEMSİYESİ

Ciccarese markamız ağırlıklı olarak yaz kullanımına uygun dekoratif, püsküllü, plaj, teras, beachclub, havuz, otel, şezlong arası şemsiyeler ve tasarım modeller üretmektedir. 4 mevsim kullanıma uygun, akrilik kumaşlı ve daha büyük ölçülerdeki Cafe, Otel ve Restaurant şemsiyesi modelleri ihtiyaçlarınız için diğer markalarımızı inceleyebilirsiniz. 

bottom of page