top of page
Nano UX Full Black - France LR.jpg

NANO UX

YANDAN DİREKLİ ŞEMSİYE

Nano UX koleksiyonu, daha küçük teraslar için iki kompakt tasarımlı yelpaze güneş şemsiyesinden oluşur. Kanopinin yüksekliği ayarlanamıyor ancak optimum gölgeleme oluşturmak için yana doğru eğilebiliyor. Şemsiyenin iki versiyonu mevcuttur: Full Black ve Architecture. Nano UX Full Black, siyah bir çerçeveye ve siyah Colorum kanopiye sahipken Nano UX Architecture, Papirüs Beyazı lake çerçeveye ve Colorum Mermer kanopiye sahiptir.

MODELLER

1. ARCHITECTURE

Nano UX Architecture yandan gövdeli teras şemsiyesi, en nötr ve zarif modeldir.

 

Şemsiye, çeşitli dış mekan markalarının yinelenen gri tonlarına dayanmaktadır. Temiz ve modern ortamlarla mükemmel bir eşleşme bulmak için kare elemanların yinelenen tasarımıyla oynadık. Mümkün olduğunca az sayıda farklı öğe ve malzemeden oluşan çok net bir ifade. Yalnızca saf malzemeler. Detaylara meraklı ve mükemmellik arayışında olan modaya uygun tüketici, bu şemsiyeyi kendi kişisel dünyasına kolayca entegre edecek.

KUMAŞ : MARBLE

ÖLÇÜ : 2,5x2,5m

Nano UX Architecture - Belgium LR.jpg

2. FULL BLACK

Nano UX Full Black, siyah bir şemsiyeden çok daha fazlasıdır. Sadece siyah bahçe mobilyaları ve aksesuarlarıyla uyumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda bol miktarda ahşap ve sıcak unsurlarla yeşil bir ortama modern bir dokunuş verir. 2,5x2,5m ölçüsüyle her ortamda parlayabilir!

KUMAŞ : BLACK

ÖLÇÜ : 2,5x2,5m

Nano UX - Full Black - Cantilever umbrella - Australia.jpg
bottom of page