top of page
bahçe şemsiyesi İzmir

VERSA UX

YANDAN DİREKLİ ŞEMSİYE

Versa UX  yandan gövdeli şemsiyesinin tüm olanaklarını keşfedin.

Eşsiz şekli nedeniyle, Versa UX sonsuz çeşitlilikte konumlar sunar. Bu çarpıcı şemsiye, düz tasarımın güzelliğini yelpaze sisteminin işlevselliği ile birleştiriyor. Bu sistem sayesinde şemsiye dikey yerine yatay olarak kapanmaktadır. Eşsiz ve çağdaş bir konsept.

MODELLER

1. ARCHITECTURE

Architecture yandan gövdeli teras şemsiyesi, en nötr ve zarif modeldir.

 

Şemsiye, çeşitli dış mekan markalarının yinelenen gri tonlarına dayanmaktadır. Temiz ve modern ortamlarla mükemmel bir eşleşme bulmak için kare elemanların yinelenen tasarımıyla oynadık. Mümkün olduğunca az sayıda farklı öğe ve malzemeden oluşan çok net bir ifade. Yalnızca saf malzemeler. Detaylara meraklı ve mükemmellik arayışında olan modaya uygun tüketici, bu şemsiyeyi kendi kişisel dünyasına kolayca entegre edecek.

KUMAŞ : MARBLE

ÖLÇÜ : 3x3m

2. FULL BLACK

Spectra Full Black, siyah bir şemsiyeden çok daha fazlasıdır. Sadece siyah bahçe mobilyaları ve aksesuarlarıyla uyumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda bol miktarda ahşap ve sıcak unsurlarla yeşil bir ortama modern bir dokunuş verir. 3x3m ölçüsüyle her ortamda parlayabilir!

KUMAŞ : BLACK

ÖLÇÜ : 3x3m

3. SAND

Bu koleksiyondaki üçüncü şemsiye VERSA UX SAND'dIr. Bu güneş şemsiyesi bej kireç taşının esintilerini taşır ve güneşte zarif bir şekilde parlar. Yuvarlak köşeleri ile Sand, bahçede veya terasta tüm organik parçalarla mükemmel bir şekilde kombinlenebilir. 

KUMAŞ : SAND

ÖLÇÜ : 3x3m

Versa UX Sand - cantilever umbrella LR.jpg

4. SAFARI

Bu koleksiyondaki yeni modelimiz VERSA UX SAFARI. Toprak kili rengindeki ve yuvarlak modelimiz, bahçedeki veya terastaki tüm organik şekillerle mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. Şemsiye tabanının üst plakası, ahşap vurguları için yeni dış mekan trendine uyacak şekilde ahşap plakalarla tamamlandı.

KUMAŞ : SAND

ÖLÇÜ : 3,5m

Versa UX Safari HR.jpg

5. LATTE

Bu koleksiyondaki yeni modellerimizden diğer ise VERSA UX LATTE'dir. Gri bej gövdesi ve yuvarlak modelimiz, bahçedeki veya terastaki tüm organik şekillerle mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. Garantili akrilik kumaşıyla size uzun yıllar eşlik eder.

Ekran Resmi 2024-03-23 21.25.55.png

KUMAŞ : CANVAS

ÖLÇÜ : 3,5m

Versa UX Latte LR.jpg
bottom of page